Svenska flaggan Sverige
  Ring vår kundtjänst (mån-tor 8-17, fre 8-15) 0554-40070

Kontakta oss

Tipro Bil & Lackprodukter AB

Kontoret:
Gjutaregatan 8
665 32 Kil
Tel: 0554-40070
Fax: 0554-40074
E-mail: info@tipro.se
Org nr: 556556-4571
Öppettider:
Mån-Tors: 08.00-17.00
Fre: 08.00-15.00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt



Våra Utesäljare:
Erling Björklund
Dalarna 
Tel: 070-3015470
E-mail: erling@tipro.se

Mats Artursson
Södra Sverige 
Tel: 070-1900970
E-mail: mats@tipro.se
Gunnar Widå
Karlstad-Örebro
Tel: 070-1919071
E-mail: gunnar@tipro.se
Richard Klarby
Stockholm &
Mälardalen med omnejd
Tel: 073-2709889
E-mail: richard@tipro.se


Janne Åsberg

Dalarna
Tel: 070-5455960
E-mail: janne@tipro.se

Niklas Nygren
Stockholm
Tel: 0703373919

E-mail: niklas@tipro.se
Namn:
Telefonnummer
Adress:
E-post:
Ditt medelande

 Hitta hit!


Visa större karta